KÁVA: * Piacetto * Bazara * Puerto Rico * Jamaica Blue Mountain * Bezkofeínová * > PIACETTO RISTRETTO 70% ROBUSTA

RISTRETTO

Káva, ktorá symbolizuje vášeň a inšpiráciu, občerstvenie a relaxáciu.

Arabica/Robusta 30/70
Piacetto Espresso je najvyšší pôžitok z talianskeho espressa, vytvorený exkluzívne pre oblasť gastronómie baristou – šampiónom a kávovým someliérem Grazianem Chessou z Talianska. Vybrané kávy sú šetrne, tmavo pražené – pre obzvlášť intenzívnu chuť espressa. Jemné zrna Arabiky pôvodu z južnej Ameriky a povzbudzujúca indická Robusta Parchment – najvyššej kvality dáva základ perfektnému zážitku z kávy Piacetto ESPRESSO TRADIZIONALE.

100% Arabica
Bazzara Top 12 Gran Cru je 12 najlepších Arabica odrôd na svete.
Jamaica Blue Mountain, Puerto Rico Yauco Selecto, Santo Domingo Barahona AAA, Messico Altura Superior, Honduras SHG Marcala, Costarica SHB Tarrazu, Salvador Pacamara Gigante, Guatemala Antigua Pastores, Nicaragua Matagalpa Cavallino, Brasile Sul De Minas Pergamino, India Plantation Peaberry Bababudan, Washed Ethiopia Sidamo.
Bazzara Top 12 Gran Cru vyhrala prestížne ocenenie TOP NEW PRODUCT OF THE SHOW na WORLD OF COFFEE SHOW 2012.

100% Arabica
Davidoff ESPRESSO
Vynikajúca zmes kávy Arabica, ktorá kombinuje k dokonalosti pre jej nádherne hladkú, bohatú chuť, arómu a telo.
Davidoff Café je vyrobené zo 100% Arabica fazuľe, ktoré môžu byť pestované iba na horských stranách v exkluzívnej v nadmorskej výške 914 až 1830 m. Tu kávové plody dozrievajú dlhšie, a tým vytvoria veľmi jemnú vôňu. Iba tieto nadmorske výšky v kombinácii s dobre vyváženou klímou 15°C až 25°C, pravidelnými zrážkami bohatými na minerály, sopečné pôdy môžu generovať rozlišovaciu spôsobilosť a plnej chuti, ktorá je nutná pre našej vynikajúcej Davidoff Café kompozícií.

PUERTO RICO Yauco Selecto
/Gourment Coffee/ perfektne vyvážená šálka kávy nazývaná tiež Káva znalcov.
100% Arabica
Yauco Selecto je jednou zo špičkových káv sveta. Yauco Selecto sa pestuje iba na troch farmách na juhozápade ostrova a vyznačuje sa vysokou chuťovou plnosťou, intenzívnou vôňou a jedinečnou príchuťou. Táto káva je síce drahá, ale má neporovnateľnú chuť.
Káva s vyzretou dušou, ktorú ocenia všetci skutoční kávičkári, je jednou z najušľachtilejších,
naj delikátnejších a tiež najdrahších druhov káv na svete.