KÁVA: * Piacetto * Bazara * Puerto Rico * Jamaica Blue Mountain * Bezkofeínová * > BIO GREEN COFFEE - (50% ZELENA + 50% PRAZENA)

GREEN COFFEE 50%ZELENA+50%PRAZENA

Zelená káva je unikátny 100% prírodný kávový produkt zložený:
50% pražená praná arabica,
50% zelená špeciálne upravená praná arabica - obsahuje vysoké množstvo prírodných antioxidantov a kyselinu chlorogénovú.

Kyselina chlorogénová
- reguluje hladinu cukru v krvi
- spomaľuje starnutie buniek
- zvyšuje hladinu endorfínu
- zmierňuje migrénu
- uľahčuje trávenie

Štúdie ukázali, že zrná zelenej kávy obsahujú vysoké množstvo kyseliny chlorogénovej a prírodné antioxidanty, ktoré sa pri pražení pri vysokej teplote z kávy strácajú.
Kombinácia kofeínu a kyseliny chlorogénovej, ktoré sa nachádzajú v zelenej káve z nej robia pravdepodobne najúčinnejší prírodný prostriedok na podporu trávenia a povzbudenia činnosti srdca a nervov.
Najnovšie štúdie zdokumentovali pozitívny vplyv zelenej kávy u žien a mužov s normálnou hodnotou hladiny cukru v krvi. Bolo zistené a potvrdené, že konzumácia zelenej kávy ovplyvnila reakciu organizmu na hladinu glukózy v krvi, bez akýchkoľvek nežiaducich a zažívacích problémov.
Regulácia glukózy v krvi je dôležitá nielen pre diabetikov, ale zároveň pre každého, kto sa snaží mať pod kontrolou svoju telesnú hmotnosť. Užívanie kyseliny chlorogénovej výrazne znižuje koncentráciu glukózy v krvi a tým zabraňuje ukladaniu tuku v tele.

Tieto štúdie boli spracované Dr. Foe Vinsonom z Univerzity v Pensylvánii a boli publikované na 245. národnom zasadaní prestížnej Americkej chemickej spoločnosti.